Debiut młodych pływaków z „TRÓJKI”.

27 maja 2016

W weekend 19-21 lutego w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym Termy Maltańskie odbyły się międzynarodowe zawody pływackie Poznań International Swimming Cup. PISC to największa impreza pływacka w Polsce. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 1030 uczestników z pięciu państw: Litwy, Białorusi, Norwegii, Niemiec i Polski. Nie mogło zabraknąć zawodników na co dzień trenujących  w oddziale sportowym o profilu pływackim ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Obornikach. Pływacy wystąpili w barwach Klubu Sportowego DELFIN dzielnie reprezentując Klub, Szkołę i rodzime miasto.

Wszyscy zawodnicy spisali się na piątkę, ustanowili nowe rekordy życiowe plasując się na wysokich pozycjach. Dwóch zawodników zakwalifikowało się do finałów, gdzie na dystansie 50m stylem klasycznym wywalczyli: 6 miejsce (Tobiasz Cebulski) w kategorii wiekowej 8-9 lat oraz 9 miejsce (Piotr Kudełka) w kategorii wiekowej 10 lat.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy uzyskanych nowych rekordów życiowych oraz zajętych miejsc. Życzymy dalszych sukcesów pływackich.IMG_5102

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA