O nas

Szkoła pływania „DELFIN” działa od 1998 r. stając się jedną z najlepszych w branży. W wykazie ewidencji Marszałka Województwa Wielkopolskiego znajdujemy się pod numerem 505. Wciąż się rozwijamy starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, trenerów, rehabilitantów oraz ratowników. Od wielu lat z sukcesami obsługujemy sieć placówek:  Koziegłowy, Oborniki, Poznań, Rogoźno.

Prowadzimy działalność rekreacyjno- sportową, opartą o obiekty basenowe, salki sportowe. Prężnie działamy podczas przerw wakacyjnych organizując różne formy wyjazdów weekendowych oraz obozów.

Na pływalni zajmujemy się prowadzeniem lekcji z nauki pływania, zarówno indywidualnie jak i w grupach. Wykwalifikowani instruktorzy prowadzą zajęcia dla maluszków już od 5 miesiąca życia. Pod okiem naszych trenerów w ramach Sekcji Pływackiej trenują młodzi mistrzowie. Rehabilitanci prowadzą terapię dla pacjentów z wieloma schorzeniami oraz uczą pływać osoby niepełnosprawne. Ponadto nasi instruktorzy zapewniają zajęcia z Aqua Aerobicu, oraz Raha-Fitu .

W salkach sportowych  mogą Państwo skorzystać z usług instruktorów, trenerów tańca, stepu, fitnessu, aerobicu, jogi lub samodzielnie lub zagrać w  tenisa stołowego.

Z myślą o naszych młodszych klientach organizujemy przyjęcia urodzinowe na basenie i w salce. W trakcie gdy rodzice mogą zrelaksować się w bistro przy kawce nad udaną zabawą urodzinowa czuwa nasz wykwalifikowany instruktor.

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również spływy kajakowe rzeką Wartą i Wełną. Organizujemy je dla osób prywatnych oraz jako wyjazdy integracyjne dla firm.

W okresie wakacji letnich oferujemy Państwu wypoczynek na zagranicznych plażach, udział w obozach pływackich oraz koloniach.

Zimą zapraszamy Państwa na sylwestra w górach połączonego z białym szaleństwem oraz zimowiska dla zapalonych narciarzy w kraju i za granicą.

Mamy nadzieje, że szeroka oferta usług świadczonych przez naszą firmę sprawi, że każdy z Państwa wybierze coś atrakcyjnego dla siebie. Zachęcamy do udziału w naszych zajęciach. Warto nam zaufać ponieważ od wielu lat jesteśmy na rynku i możemy zapewnić, że nasza kadra jest jedną z najlepszych w branży. Zrobimy wszystko by czas spędzony z nami był efektywny oraz żeby Państwo doskonale się z nami bawili.

Serdecznie zapraszamy!!!